Youngtimer

 

youngtimer

 


SKN mini    Galeria    Nasi YNS mini2. Rajdozlot Sądecki VIPER DPF kolor (2)Informacje dot. 2. Rajdozlotu Sądeckiego DPF VIPER dostępne są tutaj <<klik>>

 

Płać za ubezpieczenie 70% mniej !!!

Zapraszamy wszystkich posiadaczy klasycznych pojazdów (zabytkowych bądź jeszcze nie) do członkostwa w naszym stowarzyszeniu. Wiążą się z tym przywileje, np zniżka na ubezpieczenie OC na pojazdy zabytkowe w PZU. Więcej przywilejów znajdziecie na stronie http://pzm.pl/karta/. Specjalnie dla nowej sekcji została przygotowana deklaracja do pobrania.

Dodatkowo nasi członkowie mogą skorzystać z assistance w bardzo niskiej cenie. Assistance działa w bardzo ciekawy sposób, ponieważ obejmuje każdy pojazd jakim jedziemy (nawet taki, który nie jest na nas zarejestrowany. Ceny PZM takiej usługi dla członków Grupy 4x4 wynosi:

Podstawowy Krajowy - 31  zł
Podstawowy Zagraniczny - 31 zł
Standardowy - 91 zł
Luksusowy - 161 zł
VIP - 240 zł

Jesteśmy organizatorami ZLOTÓW oraz zaczynamy przygodę z RAJDAMI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH. za naszą sprawą powstał RAJDOZLOT SĄDECKI.

Oglądajcie nas na FB: https://www.facebook.com/youngtimerNS/
W sprawie sekcji  prosimy o kontakt mailowy krzysztof.korczynski@grupa4x4.pl


Razem z naszymi partnerami przygotowaliśmy zniżki dla członków sekcji Youngtimer Nowy Sącz.
Aby skorzystać ze zniżek, należy okazać ważną legitymację członkowską.

Współpracują z nami:

HM Design - Manufaktura Mebli

w hmi

JESTEŚMY MANUFAKTURĄSPECJALIZUJĄCĄ SIĘ W PRODUKCJI MEBLI KLASY PREMIUM, KTÓRE WYTWARZAMY TRADYCYJNYMI METODAMI RZEMIEŚLNICZYMI - STOLARSKIMI I TAPICERSKIMI.
W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY KILKADZIESIĄT WZORÓW MEBLI ZAPROJEKTOWANYCH Z NIEBYWAŁĄ STARANNOŚCIĄ I ZASPOKAJAJĄCYCH NAJBARDZIEJ WYRAFINOWANE GUSTA. JAKO JEDYNA FIRMA W BRANŻY MEBLOWEJ PRODUKUJEMY MEBLE PATCHWORKOWE, O BRYŁACH SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANYCH DO TEGO TYPU TAPICEREK. REALIZUJEMY TAKŻE ZLECENIA HOTELI I RESTAURACJI NA MEBLE NIETYPOWE WG INDYWIDUALNYCH PROJEKTÓW.

W PRODUKCJI STOSUJEMY SKÓRY I TKANINY POCHODZĄCE OD NAJLEPSZYCH WŁOSKICH DOSTAWCÓW. KOMPONENTY UŻYTE DO PRODUKCJI MEBLI TO WYSOKIEJ JAKOŚCI SKLEJKA, DREWNO DĘBOWE I BUKOWE, WYSOKOODBOJNE PIANKI I STAL NIERDZEWNA. WZORY MEBLI OPRACOWUJEMY PRZY WSPÓŁPRACY Z NAJLEPSZYMI PROJEKTANTAMI Z BRANŻY. ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE WDRAŻANIEM DO PRODUKCJI ORAZ PRODUKCJĄ NOWOPOWSTAŁYCH PROJEKTÓW NA ZAMÓWIENIE POLSKICH PROJEKTANTÓW ORAZ FIRM MEBLOWYCH.

ZAPRASZAMY DO NASZCH SALONÓW W NAWOJOWEJ (NOWYM SĄCZU) ORAZ W KRAKOWIE.


Tłocznia MAURER

maurer

Ekologiczny i naturalny sok zawiera w sobie wszystko to, co w naturze najlepsze. Doskonale gasi pragnienie, jest bombą witaminową, a dodatkowo niezwykle smacznie smakuje. To połączenie sprawia, że zdrowe i ekologiczne soki stały się obecnie niezwykle popularne – a my wytwarzamy je jako producent soków w naszym rodzinnym gospodarstwie. Wszystkie soki tłoczone są w naszej tradycyjnej tłoczni, przy zachowaniu odpowiedniej temperatury oraz bez stosowania konserwantów, wody czy dodatku cukru. W ofercie posiadamy soki ekologiczne, soki NFC, czyli tłoczone bezpośrednio z owoców i warzyw, nierozcieńczane; dużym zainteresowaniem cieszą się również naturalne soki kiszone (np. sok z kiszonych buraków, marchewek), syropy, wina, destylaty oraz cydr. Wszystkie produkty, które oferujemy, są mętne, co sprawia, że dostarczamy naszym klientom wyłącznie zdrowe soki z najlepszymi zawartymi w nich składnikami. Zróżnicowane wielkości opakowań, które oferuje nasza Tłocznia Maurera to gwarancja, że każdy zainteresowany znajdzie u nas sok naturalny odpowiedni dla swoich potrzeb.

http://www.maurer.com.pl/


biurOwiec

w biurowiec

Artykuły papiernicze

Adres:
33-340 Stary Sącz,
ul. Kazimierza Wielkiego 10
e-mail: phu.biurowiec@gmail.com
Telefon: 018 446 08 15


Wyroby Naturalne

wyroby-naturalne

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat.
Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Dlaczego nasze produkty?

Produkty, które oferujemy Państwu są zawsze świeże i najwyższej jakości.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby produkty, z których wytwarzamy nasze wyroby były pozbawione konserwantów, zanieczyszczeń i zbędnej chemii. Abyśmy mogli jeść rzeczy, jak dawniej nasi dziadkowie: zdrowe pełne witamin i minerałów, po które chętnie sięgamy i po których nie czujemy się źle, ospale czy mamy niestrawności, ale jesteśmy pełni wigoru i energii do życia!

http://www.wyrobynaturalne.com/

 


Open The Door - Escape The Room

Zniżka dla członków -20%

Open The Door

Open The Door w Nowym Sączu przygotował dla Was nowy i emocjonujący rodzaj rozrywki, w którym uczestnicy mogą poczuć się jak bohaterowie gry komputerowej. Jest ona odzwierciedleniem gier typu escape the room, gdzie grający mają za zadanie wydostać się z zamkniętego pokoju pod presją czasu. Jak tego dokonać? Rozwiązujecie zagadki, łamiecie szyfry i odnajdujecie klucz, dzięki któremu otworzycie drzwi i opuścicie pokój. Escape game to zabawa dla osób w każdym wieku, a jedynym warunkiem jest chęć dobrej zabawy. Escape room to miejsce, które rozwija naszą wyobraźnię, umiejętność współpracy oraz uczy działania pod presją czasu. Z naszymi znajomymi po raz kolejny wybieramy te same formy spędzania wolnego czasu np. gra w bilard, kręgle ? Przecież to jest już takie nudne… brak adrenaliny... Wybierzcie z nami pokoje zagadek. Zapraszamy do zabawy!

http://www.nowysacz.openthedoor.net.pl/


Old-Car

Zniżka na usługi -10%

OldCar

Lata doświadczeń, specjalistyczne maszyny i urządzenia, fachowa obsługa spełni Państwa oczekiwania w zakresie naprawy opon wyważania kół oraz profesjonalnej naprawy felg aluminiowych i stalowych.

Indywidualne podejście do każdego z klientów wyróżnia nas pozytywnie w branży motoryzacyjnej.

Zapraszamy.

http://www.old-car.pl/


Konto rozliczeniowe sekcji Youngtimer Nowy Sącz

Bank: PEKAO S.A. o/Nowy Sącz
NR RACHUNKU: 49 1240 4748 1111 0010 7299 0523

Stowarzyszenie "Grupa4x4"
ul. Flisaków 1
33-300 Nowy Sącz

Galeria naszych klasyków:

Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4" Youngtimer, Stowarzyszenie "Grupa4x4"
Mapa strony

KONTAKT

Stowarzyszenie "Grupa4x4"

ul. Flisaków 1
33-300 Nowy Sącz

e-mail: biuro@grupa4x4.pl
tel: +48 694 404 444
fax: +48 91 886 38 03

Bank PEKAO S.A. o/Nowy Sącz
54 1240 4748 1111 0010 3193 9451


KRS 0000353296
Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego

NIP 734-34-30-293
REGON 121196564

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać zawsze najświeższe informacje dotyczące naszych imprez.

Sponsor główny

iko_31

Sponsorzy wspierający

155 78 168

Współpracują z nami

ikon_72 ikon_73 ikon_74 ikon_75 ikon_76 ikon_77 ikon_78 ikon_79 ikon_82 ikon_83 ikon_84 ikon_85 ikon_86

do góry